Msgbox z przekierowaniem do strony www

Kiedyś pisząc aplikację, potrzebowałem poinformować użytkownika o błędzie oraz o możliwości naprawienia błędu poprzez pobranie odpowiedniego pakietu z internetu.

Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik kierowany jest na prawidłową stronę oszczędzając czas na szukanie prawidłowego pakietu w internecie. Tak więc jak dodać do msgbox link z przekierowaniem do strony www?

Źródło: http://stackoverflow.com/questions/28705916/putting-a-hyperlink-in-a-messagebox#28707842

Podsumowanie: Powyższy kod VBA Excel umieszczony w poście pod tytułem "Msgbox z przekierowaniem do strony www" zamieszczony na witrynie "exceldb.net" mógł zostać w całości pobrany z innej strony. Moim zamiarem nie jest kopiowanie czyiś rozwiązań tj. kodu VBA (dlatego zawsze staram się podać źródło kodu Excel VBA), a jedynie stworzenia miejsca skąd będę mógł pobrać działający już kod Excel VBA. Ten post pod tytułem "Msgbox z przekierowaniem do strony www" zawiera kod VBA Excel, który kiedyś wykorzystałem - niniejszym archiwizuje go z myślą o przyszłych aplikacjach Excel VBA wykorzystujących "Msgbox z przekierowaniem do strony www". Jeżeli osoby trzecie będą mogły skorzystać z tego kodu VBA "Msgbox z przekierowaniem do strony www" będzie mi niezmiernie miło. Niech ta witryna "exceldb.net" będzie swego rodzaju wyminą informacji pomiędzy ludźmi programującymi w Excel VBA.
Link: http://exceldb.net/blog/2017/08/22/msgbox-z-przekierowaniem-do-strony-www/