Sortowanie bąbelkowe w VBA

Sortowanie bąbelkowe odbywa się w tablicy – niestety nie pamiętam źródła kodu. Dość często używałem tego sortowania, ale niedawno odkryłem że lepiej wykorzystać wbudowane funkcje Excela, aby przyspieszyć wykonanie kodu w aplikacji.

Sortowanie bąbelkowe pomimo swoich zalet, przy dużej ilości danych jest dość powolne. Każdy kto będzie chciał rozszerzyć wiedzę o tym sortowaniu spokojnie znajdzie potrzebne informacje w internecie.

Poniższy kod sortuje wartości od najmniejszej do największej, w kolumnie A zaczynając do wiersza 1 trzeba wpisać jakieś wartości liczbowe:

Podsumowanie: Powyższy kod VBA Excel umieszczony w poście pod tytułem "Sortowanie bąbelkowe w VBA" zamieszczony na witrynie "exceldb.net" mógł zostać w całości pobrany z innej strony. Moim zamiarem nie jest kopiowanie czyiś rozwiązań tj. kodu VBA (dlatego zawsze staram się podać źródło kodu Excel VBA), a jedynie stworzenia miejsca skąd będę mógł pobrać działający już kod Excel VBA. Ten post pod tytułem "Sortowanie bąbelkowe w VBA" zawiera kod VBA Excel, który kiedyś wykorzystałem - niniejszym archiwizuje go z myślą o przyszłych aplikacjach Excel VBA wykorzystujących "Sortowanie bąbelkowe w VBA". Jeżeli osoby trzecie będą mogły skorzystać z tego kodu VBA "Sortowanie bąbelkowe w VBA" będzie mi niezmiernie miło. Niech ta witryna "exceldb.net" będzie swego rodzaju wyminą informacji pomiędzy ludźmi programującymi w Excel VBA.
Link: http://exceldb.net/blog/2017/09/20/sortowanie-babelkowe-w-vba/