Wypełnianie i centrowanie GridView w VB.NET

GridView w VB.NET to jest to samo co DataGridView w Visual Studio Visual Basic. Zasada wypełniania jest taka sama, choć musiałem dodać DataBind.

UWAGA! Ten post został zamieszczony na mojej starej stronie, która dawno temu padła. Archiwizuje stare artykuły których nie zweryfikowałem, może kiedyś się przydadzą – proszę z rezerwą podchodzić do treści tu zwartych.

Potrzebne informacje wziąłem z następującej strony:
http://www.c-sharpcorner.com/UploadFile/9f0ae2/gridview-edit-delete-and-update-in-Asp-Net/

Pobieranie danych z bazy MySQL i dodanie ich do GridView:

Jednakże dodając GridView do naszego projektu jest on przypisany do lewej strony. Dlatego też w kodzie źródłowy dodałem centrowanie GridView. Rozwiązanie pobrałem z tej strony:
http://stackoverflow.com/questions/11595585/asp-net-center-align-panel 

Podsumowanie: Powyższy kod VBA Excel umieszczony w poście pod tytułem "Wypełnianie i centrowanie GridView w VB.NET" zamieszczony na witrynie "exceldb.net" mógł zostać w całości pobrany z innej strony. Moim zamiarem nie jest kopiowanie czyiś rozwiązań tj. kodu VBA (dlatego zawsze staram się podać źródło kodu Excel VBA), a jedynie stworzenia miejsca skąd będę mógł pobrać działający już kod Excel VBA. Ten post pod tytułem "Wypełnianie i centrowanie GridView w VB.NET" zawiera kod VBA Excel, który kiedyś wykorzystałem - niniejszym archiwizuje go z myślą o przyszłych aplikacjach Excel VBA wykorzystujących "Wypełnianie i centrowanie GridView w VB.NET". Jeżeli osoby trzecie będą mogły skorzystać z tego kodu VBA "Wypełnianie i centrowanie GridView w VB.NET" będzie mi niezmiernie miło. Niech ta witryna "exceldb.net" będzie swego rodzaju wyminą informacji pomiędzy ludźmi programującymi w Excel VBA.
Link: http://exceldb.net/blog/2017/12/03/wypelnianie-i-centrowanie-gridview-w-vb-net/