O mnie

Cześć,

jestem Paweł. W 2007 roku poznałem Excela. Programowaniem VBA zająłem się 3 lata później. Do dnia dzisiejszego uczestniczyłem w paru szkoleniach, przeczytałem parę książek, ale co najważniejsze uczyłem się samodzielnie pisząc własne aplikacje szukając informacji w sieci.

Na tej witrynie ukazane zostały przykłady kodów z których kiedyś korzystałem, które kiedyś znalazłem w internecie po wielogodzinnych poszukiwaniach. Strona została stworzona po to, aby szybko wyszukać działający kod w nowych projektach. Zasadniczo strona ta jest miejscem, gdzie szybko odszukam kod który kiedyś wykorzystałem, ale jeżeli Tobie się przyda to proszę bardzo. Obyś oszczędził czas na szukanie niezbędnego kodu.

Jeżeli jakiś kod został przeze mnie skopiowany z innego miejsca zawsze staram się podać źródło. Ale czasem to jest niewykonalne – po prostu nie pamiętam źródła, za co przepraszam. Niektóre z kodów zostały skopiowane, niektóre zmodyfikowałem, a parę zostało stworzonych przeze mnie. Na tej stronie mogę znaleźć kod, który został przetestowany w poprzednich aplikacjach i mam nadzieję, że sprawdzi się w następnych.

Niech Makra będą z Tobą!